Maltepe Boyacı | 1 GÜNDE BOYA 7/24 ☎️0532 409 68 73

Maltepe Boyacı Ustası İle Boya Badana İşlerinizi 1 Günde Boyuyoruz. 1 günde boya için öncelikle bir gün Öncesinde boyanacak mekanın yerinde ücretsiz keşif işlemini gerçekleştiriyoruz keşif ve renk seçimini yaptıktan Sonra ertesi güne hazırlık olsun diye boyalarımızı ve diğer malzemeleri hazırlıyoruz boya yapacağımız tarihte saat 8:30 gibi iş başı yapıyoruz işin büyüklüğüne göre 3-4-5 usta ile işe başlıyoruz ve akşama ekibimiz evinizi veya Ofisinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyor.

İstanbul Maltepe boyacı Ev veya iş yeri boya uygulaması için almak istediğiniz hizmetlerin listesini Hazırlayınız Belirlediğiniz ihtiyaçları internet sitemiz ve iletişim bilgilerimiz üzerinden bize bildiriniz. Bu sayede ücretsiz keşif Hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. dilerseniz boyanacak yerin resim veya videosunu Whatsapp bize Göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz .

Maltepe Boyacı Fiyatları

Usta ekibimiz Maltepe boyacı Adresinizde ustalarımız tarafından yapılan inceleme neticesinde en uygun teklifi alabilirsiniz.

Anlaşma neticesinde ev veya iş yerinizdeki boya hizmeti garantili ve temiz bir şekilde 1 günde teslim alabilirsiniz

Renginizi seçin Dilediğiniz boya markası ile evinizi Profesyonelce 1 GÜNDE Boyayıp size teslim edelim 

 1. Dyo renk kartelası
 2. Filli boya renk kartelası
 3. Marshall renk kartelası
 4. Polisan renk kartelası
 5. Juton renk kartelası
 6. Online Boya yap

Maltepe Boyacı Nasıl çalışır

 • Kaç Kişilik Ekip ile Geliyorsunuz ? 

İşin Durumuna Göre Yapılacak Keşif Neticesinde Bunu Belirliyoruz Değerli Müşterimiz Ekip Oluşturulurken  Her Zaman Gerçekten Bu İşi Meslek Edinmiş yıllardır alçı boya işinde çalışan Gerçek Boyacı ustaları bünyemizde çalıştırırız  . 1 Günde Boyama İşlemi İçin Mekânın Büyüklüğüne Göre Bir Ekip Planlaması Yapılır. Bu Ekip 4-5 -6 Kişilik Usta Boyacılardan Oluşmaktadır.

 • Ustalara Kahvaltı ve Öğlen Yemeğini Biz Mi Veriyoruz?

Hayır Hiçbir Şekilde Ustalarımıza Siz Kahvaltı ve Öğlen yemeği Vermekle Yükümlü Değilsiniz. Firma Çalışanlarımız Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeğini Dışarıda Yapmaktadırlar.

 • Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uygulaması Mı Yapılıyor?

Uygulanacak boya mevcut kendi rengi dahi olsa Tek Kat Bir Boya İle Kapatma İşlemi Yapamazsınız Dolayısıyla Burada Tek Kat Boyanın Mümkün Olmadığını Söyleyebiliriz Çünkü Aynı Renkte Bile Boyarsanız Tek Kat Boya Rulo Ve Fırça İzi Belli oluyor Kesinlikle 2 Kat Boya Uyguluyoruz. renk değişimlerinde 3-4-5 kata varan uygulama yapılmaktadır.

 • Tavan ve Duvarlara Kaç Kat Boya Atılıyor?

Nasıl Bir Boya Hizmeti Almak İsterseniz İsteyin Boyama Hizmetimizde Çift Kat Boya Yapılır. Özellikle Petek üstü tavanlarda mutfak tavanı salon tavanları. çok Kirlendiği İçin Bu Bölgelere Gerekirse 3 Kat Boya İşlemi Yapılmaktadır.

 • Evimi veya Ofisi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam Gerekiyor?

Evinizi Boyatmaya Karar Verdiyseniz O Zaman Yapmanız Gereken Bizimle Hızlı Bir Şekilde İletişime Geçmek Ve Mekân Hakkında Bilgi Alabilmemiz İçin Keşif Talebinde Bulunmanız. veya whatsapp tan Resim Video Göndererek Fiyat Alabilir Yerinde Keşif Neticesinde Boyama Hizmeti İçin Size Teklifimiz Sunulacaktır ustalarımız . Ayrıca Keşif İşlemi Neticesinde Başlanacak Tarih Ve Sonlanacak Tarihte Size Doğrudan Söylenebilecektir.

 • Boyanacak Yeri Nasıl Teslim Alıp Geri Nasıl Bırakıyorsunuz?

Genelde İnsanların Evini Boyatma Konusu Açıldığında Kafasından Geçen Evlerindeki Dağınıklık Olacaktır. Çünkü Boya Yapmak Aynı Zamanda Eşyalarında Yerinden Kaldırılarak İstiflenmesi Anlamına Gelmektedir. Biz Sizin İçin Bunu Sorun Olmaktan Çıkarıyoruz. Boyama Öncesinde Eşyalarınızın Üzeri Örtülür Ve Hiçbir Şekilde Zarar Görmemesi Sağlanır. Bunun Yanı Sıra Zemin Kaplaması Yapılarak Buraların da Boya Dökülmelerinin  Önüne Geçilir Boya işi bittikten sonra eşyalarınız aynı şekilde yerine yerleştirilir bizden dolayı uluşan kaba temizliğimizi yapıp olmazda hani olursa bir yerlere damla şeklinde dökülen boya varsa silip mekanı size teslim ediyoruz .

 

Eviniz işin ehli maltepe boyacı ustası yevmiyeleri ustalar tarafında profesyonel bir şekilde boyanır boya & badana  uygulaması bittiğinde varsa bizde dolayı oluşan boya dökülmeleri toz kirler temizlenir eşyalarınız aynı şekilde eski yerine yerleştirilir stor perdeleriniz yerine takılır. ve eviniz size ter temiz bir şekilde teslim edilir . maltepe ve ümraniye boyacı usta ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Boyacı ustası keşif ücretli mi?

Öncelikle uygulamanın yapılacağı alanda inceleme yapılabilmesi için randevu Almalısınız. Keşif Ekibimiz en kısa sürede keşif yapılmaktadır. Bu işlem ücretsiz olup en doğru fiyatlandırmayı sağlamaktadır.

 

Boyalar Kaliteli mi ?

Öncelikle Kendi Boyanızı Kendiniz alabilir. Dilerseniz seçtiğiniz Marka ve renk Boyayı beraber her hangi yakın bir nalburda alabilme imkanınız vardır.

7 thoughts on “Maltepe Boyacı | 1 GÜNDE BOYA 7/24 ☎️0532 409 68 73”

 1. Geri bildirim: Maltepe Boyacı | 3 Usta 1 Günde Boya 0533 0871096

 2. Geri bildirim: İstanbul Maltepe Boyacı Ustası - 2022 Fiyatları

 3. Geri bildirim: Maltepe Boyacı – Evinizi 1 – 2 Günde Boyuyoruz

 4. Geri bildirim: Maltepe de Boyacı Arıyorum | Boyacı Ustası Arayanlar – Boya Badana Fiyatları

 5. Geri bildirim: Maltepe Boyacı Ustası Arıyorum Diyenler -

 6. Geri bildirim: İstanbul Maltepe Boyacı Arayanlar – Boyacı Ustası Yevmiyesi Boyacı Arıyorum

 7. Geri bildirim: İstanbul Maltepe Boyacı Arayanlar - Boyacı Ustası Yevmiyesi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın

Scroll to Top