Doğanşar Alçıpan Ustası – Sivas 0552 492 57 18 Alçı Sıva

Doğanşar alçıpan ustası aktif olarak hizmet veren Alçıpan Ustası olan ekibimiz alçıpan bölme alanında da hizmet vermektedir. Birçok alçıpan bölme modelini kaliteli ve tecrübeli ekibimiz ile başarılı bir şekilde yapmaktayız. Bunun yanında plastik asma tavan, metal asma tavan, taşyünü tavan, alçıpan asma tavan gibi hizmetlerimizde bulunabilir.

Doğanşar Alçıpan Hizmetlerimiz;

Doğanşar Alçıpan Duvar Bölme, Ofis Bölmeleri, Salon Bölmesi.
Doğanşar Metal Tavanlar, İşyeri Tavanı, Mutfak & Banyo Tavanı.
Doğanşar Tavan Boyamaları, Bölme işleri, Taşyünü, Camyünü.
Doğanşar Duvar Giydirme Duvarların Alçı Saten Sıva Boya İşleri, Yeşil Alçıpanlar.
Doğanşar Kartonpiyer, Kapi Kemeri, Alçı Göbekler, Kartonpiyer Stropiyer Yapımı.
Doğanşar Fabrika, Okul, Hastane, Bina, Villa, Ev, Daire, Salon, Oda Alçipanlari.
Cephe Boya & İç Mekanların Badana İşleri Ustası…
Doğanşar’da hizmet verdiğimiz ilçeler:

Müşterinin isteğine göre hazırlanan tasarımdan sonra ekibimiz size işlemin tamamlanma süreci hakkında ve yapılacak işlemler hakkında bilgi verir.

Eski model düz ve kartonpiyer ile kaplı tavanlar artık modasını kaybetti. Demode bir görünüme neden olan bu tavanların yerini artık alçıpan asma tavalar alıyor. Açıpan asma tavan, istenilen ölçü ve modelde yapılabilmesi ile her eve uygun hale gelebiliyor. Ayrıca aydınlatma dekorasyonuna en güzel zemini hazırlayan bu yeni dönem tavanlar, hanımların son dönem gözdeleri arasında. Ayrıca alçıpan tavan kullanımı olan odalarda aydınlanma için dönen tesisat gözükmez ve estetiği bozmaz. Kullanılan alçıpanın türüne göre yangına dayanıklı üretilebilir. Bu şekilde tesisatta çıkabilecek aksaklıklara karşı güvende olursunuz. Ses yalıtımı sağlama özelliği ile oda bölme işleri için rahatlıkla kullanılabilir. Ekonomik ve kolay monte edilebilir bir malzemedir. Alçıpan asma tavanlar ses yalıtımı ve yankıyı önleyici özelliği ile odanızda konfor sağlar. Evinde fark yaratmak isteyenler için alçıpan asma tavan uygulamalarını incelemek işlerine yarayacaktır.

Eğer evinize yeni bir soluk getirecek alçıpan asma tavanlardan yaptırmak istiyorsanız, işini iyi yapan bir usta ile görüşün. Odanızın şekline ve ölçülerine uygun olarak istediğiniz desen ve çeşitte alçıpan asma tavanı size yapacak ve montajını gerçekleştirecektir. Öncelikle kılavuz montaj çizgileri ile yeri belirlenir ve daha sonra tavanın montajı yapılmaya başlanır. Eviniz inşaat halinde ise müteahhitinizden uygulama yaptıracağınız odanın ölçülerini mimari çizimden alarak size iletmesini isteyebilirsiniz. Bu ölçülere göre üretilen alçıpan asma tavan, sizin için daha uygun ve tam ölçüleri ile evinize gelecektir. Alçıpan asma tavanlar tek bir parça halinde üretilmez. Parçalar halinde gelecek olan ürün montaj sırasında birleştirilecektir. Son olarak birleştirilen parçaların arası doldurularak, iş boya ustasına bırakılacaktır. İstediğiniz renkte boyatarak, tam zevkinize göre bir asma tavan yaptırabilirsiniz.

Sivas Doğanşar Alçıpan asma tavan, kolay işlenen yapısı ile her çeşit uygulamada kolaylık sağlayacaktır.İnşaat halindeki bir evde montaj daha kolay olacaktır. Eğer böyle bir dekorasyon isteyiniz varsa evinize taşınmadan yaptırmanız sizin için daha uygun olacaktır. Evinizde eşyalarınız varken ve aktif bir yaşam sürülüyorken bu işlemin yapılması daha zordur. Ortaya çıkacak toz ve kirden eşyalarınız etkilenebilir. Sonrasında yapılacak temizlik ise sizin zorlu bir süreç olacaktır.

Sivas Doğanşar Alçıpan ustası asma tavanların birçok modeli vardır. Hayal gücünün tüm uygulamalarına açık olan bu tavanlar, kullanıcı isteklerine göre şekillenebilir. En çok tercih edilen türü kenarları düz olan orta kısmı desenlerle süslenen alçıpan asma tavanlardır. Odanın büyüklüğü ve imkanlarına göre istenilen şekil verilebilir. Ayrıca aydınlatma döşenecekse istenilen aydınlatmaya göre de ekler yapılabilir. Her odaya farklı Doğanşar alçıpan asma tavan uygulaması yapılabilir. Çocuk odalarına daha eğlenceli ve yaratıcı tasarımlar ile renk katılabilir. Misafir odaları için daha gösterişli ve şık seçimler ile gergi tavan ekleyerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Arayın

Scroll to Top