Aksaray iyi boyacı ustası arıyorum diyorsanız ekibi ile ev ofis boya işlerinizi 1 ünde boyuyoruz 250-350 metrekare büyüklüğünde ev veya ofis boya badana firması işlerinizi profesyonel ekibimiz 1 ünde boyuyor size teslim ediyoruz. artık eskisi ibi ünlerce boyacı aramaya ve boyacıların ünlerce evinizi işal etmesine son veriyoruz. alçı sıva saten alçı usta komple tadilat stropiyer kartonpiyer saten alçı uyulama işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Fatih Aksaray Boya badana ustası aranıyor diyenler ekibi Nasıl 1 ünde boya yapıyor öncelikle 1 ün öncesinde boyanacak mekanın yerinde ücretsiz keşif işlemini erçekleştiriyoruz keşif ve renk seçimini yaptıktan sonra bir ertesi üne hazırlık olsun diye boyalarımızı ve diğer malzemeleri hazırlıyoruz boya yapacağımız tarihte saat 8:30 ibi iş başı yapıyoruz işin büyüklüğüne öre 3-4-5 usta ile işe başlıyoruz ve akşama boya badana ekibimiz evinizi veya ofisinizi tertemiz boyayıp size teslim ediyor.

işin ehli boya badana ustası arayanlar boyacılık hizmetleri ev veya ofis boya hizmetlerinde tercihiniz iyi bir boyacı olmalı 1 ünde boya badana iyi bir oranizasyonla mümkündür. aklınıza takılan her sorunu cevabı bizde 20 yıllık deneyim ile işinde uzman ustalarla boya badana yaptıracaksanız bizden fiyat almadan karar vermeyin ..

Boya badana yaptırmaya karar verdiğinizde

Aksaray boyacı ustaları Ev veya iş yeri boya uyulaması için almak istediğiniz hizmetlerin listesini hazırlayınız.

Belirlediğiniz ihtiyaçları internet sitemiz ve iletişim bililerimiz üzerinden bize bildiriniz. Bu sayede ücretsiz keşif hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Adresinizde ustalarımız tarafından yapılan inceleme neticesinde en uyun teklifi alabilirsiniz.

Anlaşma neticesinde ev veya iş yeriniz’deki hizmeti arantili ve temiz bir şekilde 1 ünde teslim alabilirsiniz

Reninizi seçin Dilediğiniz boya markası ile evinizi Pırıl pırıl boyayıp size teslim edelim 

 1. Dyo renk kartelası
 2. Filli boya renk kartelası
 3. Marshall renk kartelası
 4. Polisan renk kartelası
 5. Juton renk kartelası
 6. Online Boya yap
Nasıl çalışırız. 
 • Kaç Kişilk Ekip ile eliyorsunuz ? 

İşin Durumuna öre Yapılacak Keşif Neticesinde Bunu Belirliyoruz Değerli Müşterimiz Ekip Oluşturulurken  Her Zaman erçekten Bu İşi Meslek Edinmiş yıllardır alçı boya işinde çalışan erçek Boyacı ustaları bünyemizde çalıştırırız  . 1 ünde Boyama İşlemi İçin Mekânın Büyüklüğüne öre Bir Ekip Planlaması Yapılır. Bu Ekip 4-5 -6 Kişilik Usta Boyacılardan Oluşmaktadır.

 • Ustalara Kahvaltı ve Öğlen Yemeğini Biz Mi Veriyoruz?

Hayır Hiçbir Şekilde Ustalarımıza Siz Kahvaltı ve Öğlen yemeği Vermekle Yükümlü Değilsiniz. Firma Çalışanlarımız Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeğini Dışarıda Yapmaktadırlar.

 • Merak Edilen Bir Soru; Tek Kat Boya Uyulaması Mı Yapılıyor?

Uyulanacak boya muvcut kendi reni dahi olsa Tek Kat Bir Boya İle Kapatma İşlemi Yapamazsınız Dolayısıyla Burada Tek Kat Boyanın Mümkün Olmadığını Söyleyebiliriz Çünkü Aynı Renkte Bile Boyarsanız Tek Kat Boya Rulo Ve Fırça İzi Belli oluyor Kesinlikle 2 Kat Boya Uyuluyoruz. renk değişimlerinde 3-4-5 kata varan uyulama yapılmaktadır.

 • Tavan ve Duvarlara Kaç Kat Boya Atılıyor?

Nasıl Bir Boya Hizmeti Almak İsterseniz İsteyin Boyama Hizmetimizde Çift Kat Boya Yapılır. Özellikle Petek üstü tavanlarda mutfak tavanı salon tavanları.çok Kirlendiği İçin Bu Bölelere erekirse 3 Kat Boya İşlemi Yapılmaktadır.

 • Evimi veya Ofisi Boyatmaya Karar Verdim Ne Yapmam erekiyor?

Evinizi Boyatmaya Karar Verdiyseniz O Zaman Yapmanız ereken Bizimle Hızlı Bir Şekilde İletişime eçmek Ve Mekân Hakkında Bili Alabilmemiz İçin Keşif Talebinde Bulunmanız.veya whatsapp’tan Resim Video ündererek Fiyat Alabilir Yerinde Keşif Neticesinde Boyama Hizmeti İçin Size Teklifimiz Sunulacaktır ustalarımız . Ayrıca Keşif İşlemi Neticesinde Başlanacak Tarih Ve Sonlanacak Tarihte Size Doğrudan Söylenebilecektir.

 • Boyanacak Yeri Nasıl Teslim Alıp eri Nasıl Bırakıyorsunuz?

enelde İnsanların Evini Boyatma Konusu Açıldığında Kafasından eçen Evlerindeki Dağınıklık Olacaktır. Çünkü Boya Yapmak Aynı Zamanda Eşyalarında Yerinden Kaldırılarak İstiflenmesi Anlamına elmektedir. Firmamız Sizin İçin Bunu Sorun Olmaktan Çıkarıyor. Boyama Öncesinde Eşyalarınızın Üzeri Örtülür Ve Hiçbir Şekilde Zarar örmemesi Sağlanır. Bunun Yanı Sıra Zemin Kaplaması Yapılarak Buraların’da Boya Dökülmelerinin  Önüne eçilir.Boya işi bittikten sonra eşyalarınız aynı şekilde yerine yerleştirilir bizden dolayı uluşan kaba temizliğimizi yapıp olmazda hani olursa bir yerlere damla şeklinde dökülen boya varsa silip mekanı size teslim ediyoruz .

 

Eviniz işin ehli ustalar tarafında profesyonel bir şekilde boyanır boya & badana  uyulaması bittiğinde varsa bizde dolayı oluşan boya dökülmeleri toz kirler temizlenir eşyalarınız aynı şekilde eski yerine yerleştirilir varsa stor perdeleriniz yerine takılır. ve eviniz size ter temiz bir şekilde teslim edilir .